Przedstawiciele znanych rodów pochowani na Cmentarzu

Kursywą na końcu wpisu podano numer kwatery zgodny z mapką cmentarza

  • Mikołaj Tuhan Mirza-Baranowski (1864- ????), D II/9
  • Felicja Maria (z  Pereswiet-Sołtanów h. wł.) hr. Broel-Plater (1861-1956), D IV/25
  • Zygmunt Henryk Brudziński h. Prawdzic (1876-1951), D IV/7
  • Krystyna Burczak -Abramowicz h. Lubicz (1937-1994), D IV/7
  • Seweryn Burczak-Abramowicz h. Lubicz (1899-1963), D IV/7
  • Margeritta (z Laskowskich z Laskowa Jabłoni i Laskowa Sierzputow h. Dąbrowa) Burczak-Abramowiczowa (1877-1967), D IV/7
  • Wanda Katarzyna (z Brudzińskich h. Prawdzic) Burczak-Abramowiczowa (1907-1997), D IV/7
  • Piotr Cielecki z Cielczy h. Zaremba (1921-1988), D V/29
  • Jadwiga Aleksandra Maria (z hr. Broel-Platerów h. wł.) hr. Czacka (1881-1955), D IV/21
  • Helena (z Czackich z Czacza h. Świnka) hr. Czacka (1881-1961), D II/25
  • Róża hr. Czacka z Czacza h. Świnka - Matka Elżbieta (1876-1961), kwatera założycieli
  • Zofia Maria hr. Czacka z Czacza h. Świnka (1909-1991), D II/25
  • Stanisław hr. Czacki z Czacza h. Świnka (1874-1937), D IV/21
  • Tadeusz Adam hr. Czacki z Czacza h. Świnka (1872-1944), D II/25
  • Ewa (z Buxhoevdenów) ks. Światopełk-Czetwertyńska (1911-1991), D V/23
  • Maria (Marie Greindl) ks. Światopełk-Czetwertyńska (1915-1991), D V/27
  • Stanisław Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (1910-1991), D V/23
  • Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska  (1910-1978), D V/27
  • Leon Jan Seweryn hr. (primog.) Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) (1898-1981), A VIII/8
  • Anna Maria (z Sulimierskich) Daszewska (1889-1958), D I/1
  • Elżbieta Daszewska (1908-2003), D I/1
  • Gabriela (z Pągowskich h. Pobóg) Daszewska (1852-1937), D I/1
  • Józefa (z Jaźwińskich h. Grzymała) Daszewska (1866-1930), D I/1
  • Maria Daszewska (1928-1958), D I/1
  • Wanda Maria Daszewska h. Mścigniew (1888-1973), D I/1
  • Andrzej Daszewski h. Mścigniew (1911-1949), D I/1
  • Antoni Mikołaj Daszewski h. Mścigniew (1852-1944), D I/1
  • Józef Feliks Daszewski h. Mścigniew (1889-1945), D I/1
  • Konstanty Daszewski h. Mścigniew (1922-1940), D I/1
  • Michał Daszewski h. Mścigniew (1895-1944), D I/1
  • Michał Kajetan Daszewski h. Mścigniew (1850-1934), D I/1
  • Paweł Daszewski h. Mścigniew (1930-2006), D I/1
  • Zbigniew Stanisław Daszewski h. Mścigniew (1918-1986), D I/1
  • Maria Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (1925-2005), D VIII/19
  • Katarzyna Maria (z hr. Szeptyckich z Przyłbic h. wł.) Dembińska (1905-1997), D I/3
  • Maria Irena (ze Skarbek-Borowskich z Minogi h. Awdaniec) Dembińska (1929-2007), D I/5
  • Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja (1903-1993), D I/3
  • Ludwik Dembiński z Dembian h. Nieczuja (1928-2000), D I/5
  • Marek Dembiński z Dembian h. Nieczuja (1957-1957), A I/4
  • Piotr Dembiński z Dembian h. Nieczuja (1958-1958), D III/6
  • Stanisław Ignacy Dembiński z Dembian h. Nieczuja (1994-1997), D III/6
  • Teresa (z hr. Myszka-Chołoniewskich h. Korczak) Dmochowska (1902-1977), C II/3
  • Antoni Dmochowski h. Pobóg (1896-1983), C II/3
  • Halina Doria-Dernałowicz h. Lubicz (1897-1980), D IV/14
  • Stefan Doria-Dernałowicz h. Lubicz (1862-1951), D IV/14
  • Władysław Kazimierz Doria-Dernałowicz h. Lubicz (1890-1971), B XIII/11
  • Zofia (z Kamieńskich) Doria-Dernałowicz (1866-1954),  D IV/14
  • Zofia Helena Maria (z Lossowów z Lossowa h. wł. - Ryś odm.)  Doria-Dernałowicz (1907-2003), B XIII/11
  • Anna Erdman h. Szczaplina (1945-2004), B V/13
  • Zofia (z Kraińskich z Krainki h. Jelita) Fedorowiczowa (1876-1966), D IV/13
  • Aleksander Arian Teofil Jackowski-Fedorowicz h. Oginiec (1875-1951), D IV/13
  • Jan Jackowski-Fedorowicz h. Oginiec (1911-1994), D IV/13
  • ks. Tadeusz Jackowski-Fedorowicz h. Oginiec (1907-2002), D IV/13
  • Maria (z Plucińskich h. Odrowąż) Gościmska (1877-1945), B II/11
  • Zygmunt Gościmski z Gościmina h. Grabie (1877-1946), B II/11
  • Emilia Maria Rafaela Górecka h. Szeliga (s. Adela) (1893-1957), A II/11
  • Halina (z Ostrowskich) Grabska (1902-1990), D V/22
  • Elżbieta (z Grabskich z Grabi h. Pomian) Grabska-Wallis (1930-2004), D V/22
  • Zdzisław Feliks Grabski z Grabi h. Pomian (1905-1973), D V/22
  • Anna hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (1892-1977),  D V/26
  • Ewa hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (1988-1988), D V/28
  • Zofia Maria Elżbieta (z hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.) hr. Grocholska (1942-1970), D V/28
  • Antoni Krzysztof hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (1984-1984), D V/28
  • Gabriela Marya (z hr. Starzeńskich h. Lis) Hołyńska - s. Stefana (1894-1984), D IV/10
  • Stefan Michał Mateusz Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.) (1892-1942), D IV/10
  • Elżbieta Maria hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (1888-1972), D IV/28
  • Zofia (z Karszo-Siedlewskich h. Ogończyk) Jankowska (1884-1957), B VII/15
  • Alfred Jankowski h. Jastrzębiec (1882-1947), B VII/15
  • Ewa (z Wójcickich z Płus) Kłoczowska (1904-2003), D II/28
  • Adam Juliusz Kłoczowski z Kłoczowa h. Rawicz (1891-1968), D II/28
  • Barbara Gabriela hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (1929-2007), D VIII/21
  • Jan Eustachy Karol hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (1900-1979), D VIII/21
  • Maria Salomea Kozłowska h. Wieża (z odm.) - s. Maria Aniela (1902-1979), A VIII/7
  • Halina Gabriela Maria Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) - s. Joanna (1908-2005), A I/6
  • Maria Olga (z hr. Broel-Platerów h. wł.) Łęska (1903-1967), D IV/25
  • Krystyna (z Jaxa-Konarskich h. Gryf) hr. Łosiowa (1910-2002), B XI/1
  • Maria Agnieszka (z Wielowieyskich z Wielkiej Wsi h. Półkozic) hr. Łosiowa (1871-1955), B XI/3
  • Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (1904-1962), B XI/1
  • Krystyna (z Maciukiewiczów) Małachowska (1928-2002), D IV/26
  • Olga (z Kańskich) Małachowska, (1887-1967), D IV/26
  • Aleksander Małachowski z Małachowa h. Gryf (1924-2004), D IV/26
  • Andrzej Małachowski z Małachowa h. Gryf (1919-1970), D IV/26
  • Antoni Józef Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (1894-1971), kwatera założycieli
  • Jan Paweł Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (1893-1954), B VI/15
  • Zofia (z Burczak-Abramowiczów h. Lubicz) Mitraszewska (1932-1997), D IV/7
  • Helena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (1902-1952), B IV/15
  • Anna (z Wańkowiczów h. Lis (odm.)) Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska (1918-1986), B V/15
  • Maria (z Chłapowskich z Chłapowa h. Dryja) Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska (11871-1961), B V/14
  • Zofia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (1904-2010), B V/14
  • Jan Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (1945-1952), B V/15
  • Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (1903-1981), B V/15
  • Dorota (z Dzierżykraj-Morawskich-Chłapowskich z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz)) hr. Mycielska (1939-2007), D IV/15
  • Jerzy Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (1930-1986), D IV/15
  • Władysław Okęcki z Krobowa h. Radwan (1922-1986), D IV/29
  • Janina (z Góreckich h. Szeliga) Około-Kułak (1884-1945), B I/12
  • Jan Tadeusz Około-Kułak (1929-2005), B II/15
  • Kazimierz Około-Kułak (1875-1947), B II/15
  • Władysław Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (1908-1982), B VII/15
  • Jadwiga (z Jankowskich h. Jastrzębiec) Olizar (1911-2000), B VII/15
  • Józef Ordęga h. Łodzia (1878-1958), B XII/13
  • Janina Ordęga h. Łodzia (1886-1980), B XII/12
  • Maria Tekla Teofila (z Żółkiewskich z Żółkwi h. Lubicz) Ordęga (1852-1944), B XIII/9
  • Maria Teresa Ordęga h. Łodzia (1884-1958), B XII/11
  • Henryk Stanisław hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (1923-1993), D VI/21
  • Karolina Maria (z hr. Hutten-Czapskich h. Leliwa) Przewłocka (1891-1967), D IV/27
  • Róża Przewłocka h. Przestrzał (1920-1998), D IV/27
  • Teresa (z Żółtowskich z Czacza h. Ogończyk) Przewłocka (1914-1992), D IV/28
  • Jan (Janusz) Henryk Przewłocki h. Przestrzał (1927-2007), D IV/8
  • Marianna Przyłuska h. Lubicz (1845-1931), D I/5
  • Czesław Maria ks. Puzyna h. Oginiec (1920-2003), B XII/4
  • Maria ks. Puzyna (1889-1955), B XII/4
  • Maria Agnieszka (ze Swieżawskich h. Kuszaba (Paprzyca)) Falguiere de Roqueplo (1936-2010), D VIII/3
  • Maria Rozalia (Róża) Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (1903-1961), B III/3
  • Antoni Bogusław Maria Rostworowski h. Nałęcz (II) (1900-1938), D II/13
  • Anna Waleria (z Moczarskich) Rothenburg-Rościszewska (1905-1980), D VIII/17
  • Witold Karol Rothenburg-Rościszewski h. Junosza (1901-1943), D VIII/17
  • Anna Leonia Schedlin-Czarlińska h. wł. - s. Odylla (1907-1998), D II/11
  • Janina (z Aubracht-Prądzyńskich h. wł. (Księżyc)) Schedlin-Czarlińska (1887-1944), D II/11
  • Wilhelm (Guillaume) Andrzej «Wilczek» hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (1955-2010), D V/29
  • Krystyna Tekla (z ks. Puzynów h. Oginiec) Watta-SkrzydlewskaC IV/2
  • Witold Jan Watta-Skrzydlewski z Mechlina h. Samson (1894-1977), C IV/2
  • Felicja (z Rostafińskich h. Jastrzębiec) Staczyńska - s. Klara (1857-1930), A I/1
  • Anna Zofia (z de Virionów h. Leliwa) Starowieyska (1925-1999), D VI/2
  • Janina (z Ruczów) Starowieyska (1902-1991), B VII/5
  • Małgorzata Maria ze Starowieyskich h. Biberstein primo voto Zick (1953-2006), B VI/2
  • Maria Idalia (z Dembińskich z Dembian h. Nieczuja) Starowieyska (1893-1983), B VI/3
  • Maria Teresa Zofia (z hr. Szeptyckich z Przyłbic h. wł.) Starowieyska (1894-1976), D VII/18
  • Maria Gertruda Starowieyska h. Biberstein (1925-1970), B VI/2
  • Urszula Starowieyska h. Biberstein (1992-1982), B VI/2
  • Aleksander Starowieyski h. Biberstein (1923-1944), D VII/18
  • Franciszek Starowieyski h. Biberstein (1930-2009), B VII/5
  • Ignacy Starowieyski h. Biberstein (1922-1994), D VII/18
  • Jan Starowieyski h. Biberstein (1919-1944), B VI/3
  • Ludwik Starowieyski h. Biberstein (1894-1958), B VI/3
  • ks. Stanisław Starowieyski h. Biberstein (1923-1986), B VI/3
  • Stanisław Kostka Starowieyski h. Biberstein (1927-1959), B VI/2
  • Maria Helena (z hr. Stadnickich ze Stadnik h. Drużyna) Swieżawska (1912-2003), D VIII/3
  • Stefan Swieżawski h. Kuszaba (Paprzyca) (1907-2004), D VIII/3
  • Zofia Maria Mo (z hr. Korwin-Kossakowskich z Kossaków h. Ślepowron) Szanajca (1927-2010), D VIII/21
  • Włodzimierz Stanisław Ścibor-Rylski herbu Ostoja (1914-1939), B III/9
  • Irena Zofia Świątkowska h. Suszyński (1900-1975), A V/10
  • Witold Bronisław Świątkowski h. Suszyński (1892-1959), A V/10
  • Danuta (z Buterlewiczów) Świderska (1926-2005), B VI/16
  • Irena (z hr. Gołąbek-Jezierskich h. Prus (II)) hr. Tyszkiewiczowa-Łohojska - s. Maria Franciszka (1887-1964), A III/11
  • Teresa Maria Anna (z ks. Lubeckich h. Druck) hr. Tyszkiewiczowa (1899-1996), B II/8
  • Henryk Maria Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (1909-1983), B III/14
  • Józef Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (1880-1944), B III/14
  • Róża Roza Weyssenhoff h. Łabędź - s. Salezja (1895-1981), A IX/6
  • Aleksandra (z Weyssenhoffów h. Łabędź) Weyssenhoff-Zielewiczowa (1891-1956), B VIII/3
  • Anna (z Około-Kułaków) Winkowska (1932-2000), B I/12
  • Gustawa (ze Skowrońskich) Winkowska (1905-1997), B I/12
  • Jan Winkowski (1927-1994), B I/12
  • Maria Stanisława (z Watta-Skrzydlewskich z Mechlina h. SamsonWize (1925-2001), C IV/2
  • Witold Wize h. wł. (1958-1980), C IV/2
  • Dominika (ur. Falguiere de Roqueplo) Woźniakowska (1963-2010), D VIII/3
  • Michał hr. (primog.) Żółtowski z Czacza h. Ogończyk (1915-2009), A VIII/7
Copyright 2011 by www.cmentarzwlaskach.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!

info@cmentarzwlaskach.pl