Pracownicy Dzieła Lasek pochowani na Cmentarzu zakładowym

Siostry FSK i księża (za wyjątkiem ks. Marylskiego) nie są uwzględnieni w tym spisie - patrz osobna lista w menu lewej kolumny

Kursywą na końcu wpisu podano numer kwatery zgodny z mapką cmentarza

  • Andrzej Adamczyk (1936-1989), B XI/15
  • Elżbieta Arentowicz (1917-1979), C V/1
  • Gertruda Bartusek (1919-1995), C VIII/2
  • Włodzimierz Bielajew (1888-1974), D VII/16
  • Ignacy Bielawski (1899-1937), B I/10
  • Zofia Bielska (1891-1977), B XII/14
  • Jan Bugaj (????-????), D II/7
  • Jadwiga Czerkasińska (1905-1960), B VII/2
  • Wilhelm Czondala (1913-1985), B II/3
  • Leon Czosnowski (1898-1981), A VIII/1
  • Władysława Dattner (1927-2009), C XIII/2
  • Włodzimierz Dolański (1886-1973), D IV/20
  • Cecylia Ginko (1916-1994), B XII/16
  • Adolf Ginko (1914-1986), B XII/16
  • Jadwiga Gościewicz (1881-1963), B VII/1
  • Alicja Gościmska (1908-1991), C VI/4
  • Janina Guzowska (1910-1992), C VII/4
  • Edward Gwiazda (1902-1975), D VII/19
  • Kazimiera Hebdzyńska (1905-1972), D V/20
  • Stefan Hołyński (1892-1942), D IV/10
  • Elżbieta Jaroszyńska (1920-2003), C XI/V
  • Alfred Jankowski (1882-1947), B VII/15
  • Bazyli Józefowicz (1903-1982), D VI/12
  • Antonina Kalita (1909-1973), B IX/16
  • Marek Kowalski (???-1944), B VII/13
  • Janina Kozar (1911-1978), C III/3
  • Maria Kozłowska (1881-1961), B XI/2
  • Zofia Kozłowska (1871-1958), B XI/2
  • Leon Lech Krause (1903-1963), A V/9
  • Jan Kurzaj (1937-1965), B VI/1
  • Leon Lech (1904-1975), A VIII/9
  • Danuta Ledzion (1913-2009), D II/27
  • Paweł Legeżyński (1919-1992), C VII/3
  • Kazimierz Leszczyński (1945-2008), C XIII/4
  • Janina Machnik (1916-2004), C XII/1
  • Janina Mamełko (1904-1983), C VI/2
  • Antoni Marylski (1894-1971), kwatera założycieli
  • Helena Morawska (1902-1952), B IV/15
  • Zofia Morawska (1904-2010), B V/14
  • Stanisława Myrtek (1919-1989), D VI/7
  • Lidia Ogurkowa (1888-1956), B VII/4
  • Maria Ondra (1911-1969), D V/12
  • Roman Ostrowski (????-1939), B II/8
  • Stanisław Prętki (1902-1989), C VII/1
  • Stefan Rakoczy (1911-1960), A VI/10
  • Jerzy Romazewicz (1915-1997), D VII/5
  • Stanisława Romazewicz (1912-1991), B VII/6
  • Antoni Rostworowski (1900-1938), D II/13
  • Henryk Ruszczyc (1901-1973), A VI/8
  • Janina Ruszczyc (1901-1986), A VI/7
  • Zygmunt Serafinowicz (1899-1971), A VI/9
  • Teresa Skarżycka (1928-2004), D I/14
  • Magdalena Skarżyńska (1897-1975), C II/1
  • Stefania Skiba (1924-1979), C V/2
  • Stefan Strzelecki (1935-1998), C VI/5
  • Jan Szkolik (1916-1976), D IV/5
  • Michał Szkolik (1885-1960), D V/5
  • Józef Szlendak (1915-2002), D VII/7
  • Witold Świątkowski (1892-1959), A V/10
  • Irena Tyborowska (1908-1974), D VII/17
  • Zofia Wojciechowska (1918-1977), A XII/15
  • Zofia Wyrzykowska (1900-1984), B III/6
  • Maria Zandbang (1886-1972), D V/21
  • Henryk Zarzecki (1915-1994), D VII/4
  • Michał Żółtowski (1915-2009), A VIII/7
  • Stefania Żyłko (1907-1974), C I/1



Kliknij, by powrócić do poprzedniej strony

Copyright 2011 by www.cmentarzwlaskach.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!

info@cmentarzwlaskach.pl